Курси іноземних мов у ЛьвовіКурси польської мови у Львові

Курси польської мови у Львові

Курси Польської мови у Львові - зображення

Чи знаєте ви, що польська мова:
- Відноситься до групи західньослов'янських мов?
- Є рідною мовою близько 44 мільйонів чоловік у всьому світі?

Цікавий факт:
В середньому поляк використовує близько 2000 слів в повсякденній мові.

- Любите подорожувати?
- Прагнете поїхати за кордон?
- Хочете вивчити польську мову «з нуля»?
- Покращити або удосконалити свої знання?
- Хочете отримати карту поляка і готуєтеся до розмови з консулом?
- Вирішили вступати в польський вищий навчальний заклад?

Вивчити мову не є так легко, як здається. Дехто вважає, що курси польської мови, так як польська схожа на російську або українську мову, легкі для навчання. Це не зовсім так. Польська мова дуже гарна і унікальна, частково, її співзвучність дуже схожа з українською, але написання зовсім інше. Вирішивши почати вивчення мови наберіться терпіння, і пам'ятайте, що вам доведеться приділити цьому трохи свого вільного часу.

Важливим, також є те - хто саме проводить курси польської мови. Заняття повинен проводити спеціаліст, котрий як мінімум декілька років проживав у Польщі. Наші заняття проводить досвідчений викладач, який закінчив вищий навчальний заклад у Польщі, багато років прожив у цій країні, який має не лише теоретичні, а й практичні навички.

Карта поляка.

Закінчити курси польської мовиу Львові – це лише 50 відсотків успіху, щоб отримати Карту Поляка. Інші - 50 відсотків - це успішно пройдена співбесіда у польському консульстві. В нас розроблена програма занять скерованих власне на вирішення успішного проходження співбесіди у польському консульстві.

Ми допоможемо Вам здобути знання в області культури, історії, географії, економіки Польщі.

Вища освіта у Польщі.

Якщо ви поставили собі за мету отримати вищу освіту в Польщі, але не знаєте з чого почати і який вибрати ВУЗ, наші викладачі зарадять Вам у цьому.

Перевагою навчання в Польщі є те, що після закінчення польського вищого навчального закладу ви отримуєте європейську освіту і диплом міжнародного класу, який визнається в усьому світі. У той час, як український диплом про вищу освіту визнається тільки на Україні , і в інших країнах ви будете змушені підтверджувати , що ви спеціаліст або магістр , а саме вам прийдеться вчитися і здавати екзамени.

Вартість навчання в польському ВНЗ, не набагато вища вартості навчання на Україні , а іноді й нижча. Існує можливість безкоштовного навчання.

Єдиною умовою вступу до польського вузу є знання польської мови і культури - і на наших курсах ми Вам у цьому допоможемо.

Вам підготують необхідні документи для вступу. У нас ви дізнаєтесь про специфіку освіти в Польщі, про культуру, звичаї і свята.

Пройшовши курси польської мови у Львові Ви можете досягти декількох рівнів знання (згідно Ради Європи):

A1 - початковий (podstawowy)

B1 - середній (sredni ogolny)

B2 - вище середнього (samodzielny)

C1 - просунутий (zaawansowany)

C2 - професійний (biegly)

Zyczymy udanej nauki! ...