Курси іноземних мов у ЛьвовіКурси німецької мови у Львові

Курси німецької мови у Львові

Курси Німецької мови у Львові - зображення

Чи знаєте ви, що німецька мова:
- поряд з англійською, іспанською, італійською та французькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. У другій половині ХІХ ст. — на початку ХХ ст. німецька мова була чи не найпопулярнішою мовою вчених.
- З точки зору широкого використання німецька мова знаходиться на 11- місці в рейтингу мов у світі.

Цікавий факт:

Добре відома німецька приказка говорить:

Ordnung muss sein ( Порядок має бути), багато що говорить про людей. Необхідність порядку сильно вкоренилася у свідомості німців. Переконання, що порядок у всьому є основою безпеки, прищеплюється їм з самого раннього віку.

Методика викладання німецької мови.

Методики, які ми використовуємо на курсах німецької мови у Львові , включають у себе вивчення усіх аспектів німецької мови — поглиблене вивчення граматики, фонетики, лексики, інтенсивну мовну практику. Ми використовуємо такі види діяльності, як перегляд і обговорення фільмів, аудіо-записи, дискусії, ігри, виконання пісень на іноземній мові.

Рівень А1. Перші кроки
Вивчення простих мовних зворотів. Ви зможете висловити свою думку, пропозицію, повідомити у бесіді, наприклад, де Ви живете, чим захоплюєтеся. Це вступний етап в курси німецької мови у Львові

Рівень А2. Обмінюватися нескладною інформацією.
Ви зможете висловлюватися на прості теми, повідомляти, що Вам потрібно,наприклад, в магазині,спілкуватися в щоденних ситуаціях

Рівень В1. Бути підготовленим до буднів.
Під час поїздок по Німеччині Ви будете добре орієнтуєтеся в різних ситуаціях., зможете з легкістю порозумітися з німцями, зможете поговорити про події, висловити свою думку.

Рівень В2. Вміти переконувати співрозмовника
Ви легко і вільно розмовлятимете з носіями мови. Ви будете розуміти складні тексти, зможете брати участь у дискусіях, обґрунтовувати свою точку зору.

Рівень С1. Спілкуватися вільно
Ви зможете, не маючи проблеми в пошуку слів, користуватися німецькою мовою у свій вільний час, для навчання і на роботі. Довгі складні тексти Ви розумітимете без проблем.

Рівень С2. Володіти мовою досконало
Ви володітимете мовою вільно, розумітимете все, що читаєте і чуєте. Ви без проблем зможете висловлювати свої думки.

Після завершення курсу німецької мови у нас, можна буде сказати, що Ви прекрасно володієте німецькою мовою. У нас Ви навчитеся вільно спілкуватись, чудово розуміти розмовну мову, читати книжки німецькою, сприймати на слух носіїв мови та людей, які вивчають німецьку мову професійно.

Вчимо мову сьогодні! Ми чекаємо вас.